Finn containerfirma i Lysaker
containerfirma•Lysaker

BIKELOOP AS

Etablert containerfirma i Lysaker med 5 år i bransjen og 5 ansatte.

Etablert 20215 ansatte

Få tilbud på containerleie i Lysaker

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2021 (5 år)
Ansatte
5
Org.nr
927385430
containerfirma · Lysaker

Om BIKELOOP AS

BIKELOOP AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 927385430 som containerfirma i Lysaker. Selskapet ble etablert i 2021 og har vært registrert i 5 år. Virksomheten er registrert med næringskode Innsamling av ikke-farlig avfall.

Med 5 ansatte kombinerer de faglig dybde med personlig oppfølging.

Org.nr
927385430
Etablert
2021 (5 år)
Ansatte
5
Næring
Innsamling av ikke-farlig avfall
BIKELOOP AS – containerfirma i Lysaker
Bilder fra BIKELOOP AS – containerfirma i Lysaker
Offentlige data

Hvorfor velge BIKELOOP AS?

  • Etablert i 2021 — 5 år med aktiv drift i Lysaker
  • 5 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927385430
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BIKELOOP AS

Lysaker torg 2 1366 Lysaker

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Wednesday9 AM–5 PM
Thursday9 AM–5 PM
Friday9 AM–5 PM
SaturdayClosed
SundayClosed
Monday9 AM–5 PM
Tuesday9 AM–5 PM

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du BIKELOOP AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra BIKELOOP AS og andre containerfirmaer i Lysaker-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med BIKELOOP AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BIKELOOP AS

Containerfirmaer i Lysaker utfører typisk containerleie. Vanlige tjenester omfatter containerleie, avfallshåndtering, sanering. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en containerfirma i Lysaker?

La containerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

priscontainer.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for containerfirmaer – deriblant BIKELOOP AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BIKELOOP AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.